0533 039 40 78 Gnznakliyat@gmail.com Akçaburgaz Mahallesi 319. Sokak No:64 Esenyurt/İstanbul, 34510
Ankara Ambarı | GNZ Nakliyat | 0533 039 40 78

Ankara Ambarı

blog

Ankara Ambarı

Ankara Ambarı

Ankara ambarınakliyatta uzun yıllar tecrübe kazanmış şirketlerin başında gelir. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakliyesini yaparken her türlü önlemi alan firma, depolama hizmetinde profesyonel şirketlerdendir. Nakliyatta en kolay hasar alacak olan eşyalar, camdan yapılmış olan eşyalar ile porselen ev eşyalarıdır. Salon bitkileri, cam süs eşyaları, avize ve antika eşyalar özenle firmamız tarafından taşınır.

Taşınma öncesinde yapılacak bazı hazırlıklar, nakliyatı da kolaylaştırır. Bunların başında, eşyaların fazla olanların ayrılması gelir. Fazla eşya yükü yapacak olan bu ev eşyaları ya ihtiyaç sahiplerine verilir ya da depolara kaldırılır. Daha sonra kullanılması düşünülen eşyalar için uzman depolama hizmetini de firmamız sunar. Nakliyat ve depolama hizmeti birbirini tamamlayan konulardır. Bu konuda profesyonel desteği de firmamız sunar.

Uzman Depolama Hizmeti

Ankara ambarıuzman depolama hizmetini sunan taşıma şirketlerindendir. Eşyaların özenle taşınması ve nakliyat sonrasında fazla olanların depolanması söz konusudur. Firmamız, depoları son derece temiz ve hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenen alanlardır. Depolarımızda havalandırma ve aydınlatma söz konusudur.

7/24 güvenlik önlemleri alanına depolarda eşyaların emniyeti sağlanır. Sık aralıklarla ilaçlama yapılan depolarımızda böcek ve her türlü kemirgen oluşumu için de önlem alınmaktadır. Rutubet ve küf gibi oluşumlara karşı havalandırılan depolarda, eşyalar konulduğu ilk gün gibi yeni kalacaktır. Fiziki açıdan da geniş ve ferah olan depolarımızda eşyaların güvenle saklanması söz konusu olmaktadır.

Nakliyatta Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Ankara ambarı nakliyatta sigortalı eşya taşımacılığına önem veren işletmelerdendir. Nakliyat öncesinde taşınma için her türlü önlem alınsa da hesap edilememiş durumlar her zaman olabilir. Rastlantısal olarak gelişen kötü tesadüfler için eşya sigortası yapılması son derece önem taşır. Firmamız eşyaları değerinde sigortalama hizmeti sunan dürüst kuruluşlardandır.

Ücretsiz eksper hizmeti, güler yüzlü ve kurumsal hizmetimiz söz konusudur. Deneyimli olan taşıma şirketimiz her alanda önerilen nakliyat şirketlerindendir. Villa gibi büyük alanların taşınmasında da hizmetlerimiz bulunur. Yeterli sayıda kalifiye personelimiz en geniş yaşam alanlarını en kısa sürede taşıma bilgi ve becerisine sahiptir. Son sistem taşıma malzeme ve aletlerimiz bulunur.

Kurumsal Taşıma Şirketleri

Ankara ambarı kurumsal taşıma şirketlerinin başında gelir. Nakliyatta deneyim ve kalite standartlarına uygun şekilde taşımacılık hizmeti son derece önem taşır. Firmamız en zor anlarda bile çözüm odaklı ve hızlı yaklaşımlar gösterirler. Endişe yaratan nakliyat konularında firmamız son derece rahat ve huzurlu bir süreç geçirilmesini sağlar. Firmamız arandıktan kısa bir süre sonra müşteri temsilcilerimiz taşıma elamanlarımızla temasa geçer.

Belirlenen gün ve saatte ev ziyaretleri gerçekleşir. Bu sayede yaşam alanı hakkında bilgi sahibi olmak söz konusudur. Eşya ve oda miktarı, eşyaların muhteviyatı hakkında bilgi edinen elemanlarımız, en kısa süre içerisinde hazırlıklarını tamamlar. Bu sayede nakliyat günü her türlü önlem ve hazırlıklar tamamlanmış olur. Nakliyatta yeni ve dayanıklı koli kullanımına da önem verilir. Firmamız nakliyat kolilerine taşıma haddinden fazla yük yüklemeyerek, hasarsız ve güvenli nakliyat hizmeti sunar.

Deneyimin Önemi

Ankara ambarı deneyimin önemine inanan şirketlerdendir. Tecrübeli elemanlarımız alanında profesyonel olup, müşteri odaklı hizmet sunarlar. Her eşyayı özenle taşıyan ekibimiz, ofis ve fabrika taşımacılığında da uzmandır. Nakliyatta şehirlerarası taşımacılık en zor konulardan biridir. Araç bakımlarının ihmal edilmemesi, eşyaların sabitlenmesi, dayanıklı koli kullanımı önem taşır. Firmamız tüm bu konularda deneyimli ve önlem alan işletmelerdendir. Araç filomuz, her türlü eşyayı taşıyacak kadar geniştir. Şoförlerimiz alanında deneyimli olup, bilgi sahibi olan kişilerdir.  

Zor Taşınma Koşulları

Ankara ambarı, zor taşınma koşullarında da deneyim sahibidir. Yüksek katlardan eşya çıkarılması son derece zor konulardandır. Bina asansörlerinin kullanımı da asansör arızalarına sebep olacağı için yönetimlerce yasaklanır. Bu konuda son sistem makinelere olan ihtiyaç fazladır. Firmamız asansörlü taşıma sistemleri ile yüksek katlardan en kısa süre içerinde eşya nakliyatı sağlar. Taşıma elemanlarımız hızlı hareket ettiği kadar, son derece de tedbirli ve titiz kişilerdir. Elektronik eşya taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı gibi parça eşya taşımacılığı konularında da uzman hizmetlerimiz bulunur. Ofis taşımacılığında evrakların kaybolmadan nakliyesi son derece önem taşır. Detaylı ve titiz yaklaşımlarımız ile firmamız iş yeri taşımacılığında da kurumsal hizmet verir.